Erçiş Mutlu Son Gülşah

Erçiş mutlu son eski çağlardan günümüze kadar kullanılmış ve birçok tekniği olan tedavi aracıdır. Bu teknikler farklı bölgeler için farklı şekillerde kullanılır.

Erçiş mutlu son masaj

Mesela kasların daha derinde olduğu yerlerde örneğin bacaklarımızda derin doku tekniği kullanılır. Bu sayede kaslara ulaşılabilir, etki edilebilir. Farklı bir teknik olan sıvazlama tekniği ise daha yumuşak dokularda kullanılır.

Erçiş masaj salonları

Bu şekilde dokuların zarar görmesi engellenir.

Günümüzde evlerde de masaj yapılmaktadır. Erçiş mutlu son . Evlerde yapılan işlemlerde en çok kullanılan teknik yoğurmadır. Bu teknik sıkıştırarak, yuvarlama yaparak, sıkarak uygulanır. Zaman zaman darbelerle de yapıldığı olur. Darbeler genellikle omuz ve sırt için uygulanır. En çok kullanılan yöntemlerden birisi de avuç içi ile yuvarlama tekniğidir.

Farklı şekillerde ve farklı bölgelere yapılabildiği için birçok ilaçtan daha faydalı etkiler gösterdiği kaçınılmaz bir gerçektir. Bu nedenle kullanımı yaygınlaşmıştır ve doktorlar tarafından da önerilmeye başlanmıştır. Sadece yapıldığı bölgede değil de tüm vücutta etki yaratması oluşabilecek farklı rahatsızlıklara da engel olmaktadır. Düzenli bir şekilde yapılan masaj sinir ve sindirim sistemini doğrudan etkilemektedir.