Tuşba Masaj Emel

Tuşba masaj kısa bir süre dahi olsa dış dünyanın getirdiği stres ve kargaşadan uzak fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir arınma ve rahatlanma amacıyla uygulanan alternatif tıp olarak karşımıza çıkıyor. Konusunda uzman ve deneyimli kişilerce yapıldığında kişinin cilt yapısına göre besleyici, ödem sökücü, yağ yakımını hızlandırıcı özellikleri olan bitkisel kökenli yağlar (buğday, susam, biberiye, limon, portakal, gül, gibi yağlar )kullanılarak yapılmaktadır. Yapıldığı şekil itibari ile ve süresi ile bazen kasların rahatlaması, bazen zihinsel ve ruhsal rahatlama, dinlenme gibi birçok farklı etkiye sahiptir.

Düzenli olarak yapılan masaj; baş, boyun, sırt, bel ve spor sonrası ağrılarının giderilmesinde, kan dolaşımının düzene girmesinde kısacası doğrudan ya da dolaylı olarak vücutta bulunan tüm sistemlere olumlu birçok etkisi vardır.

Tuşba mutlu son hamam

Ruhsal yönden insanı dinlendirirken vücuttaki enerji yükünü azaltarak hücre yenilenmesine arttırır. Böylece yaşlanmayı geciktirici bir etkiye sahip olur.

Uzman kişilerce doğru uygulanan masaj vücudumuzun kendini iyileştirme yeteneğini harekete geçirir. Kan dolaşımını aktif hale getirerek hücrelerin daha iyi beslenerek daha çabuk toparlanmasına yardımcı olur.

Tuşba hamam sauna