Van Masöz Bayan Medi̇ha

Van masöz bayan İnsan vücudunun çalışma sistemleri, belirli bir zaman sonra çeşitli nedenlerle düzensiz olarak çalışmaya başlar. Bu uzun süre hareketsiz kalmak, organların aşırı yorulması, çeşitli hastalıkların ortaya çıkması gibi nedenlerle oluşmaktadır. İş hayatımızda, uzun süre masa başında oturmak zorunda kaldığımızda, belirli bir süre sonra, sırt ve omuz bölgelerinde ağrılar ortaya çıkar. Bunun nedeni hareketsizlikten dolayı kan dolaşımının bozulması ve sırt, omuz kaslarının gerilmeye başlamışıdır. Van masöz bayan

uygulamaları ile kas gerilmeleri giderilmeye ve kan dolaşımının yapılması sağlanır. Van masöz bayan . Elle yapılan uygulamalarda, temastan dolayı elektrik akımı geçişi sağlanır ve vücudun birçok sinir uçları uyarılmış olur. Sinirlerin uyarılması ile vücutta enerji akımı başlar, enerji akımı ise canlılık meydana getirir.

uygulamaları, yapılacak bölgeye göre hafif veya şiddetli olarak yapılmaktadır. Kas bölgelerine daha şiddetli olarak yapılırken, kemik bölgelerine hafif dokunuş şeklinde yapılmaktadır. uygulamaları sayesinde, kişide fiziksel ve ruhsal rahatlama sağlanmaktadır. Kasların esnekliğinin artırılması ve kasların güçlendirilmesi ile vücut daha dinç ve daha dik bir duruş kazanmış olmaktadır.